Chceme slyšet tlukot „Zeleno-modrého srdce Nového Vráta“!

3 Čvn

Minulý rok jsme díky Vám získali peníze na studii a projekt obnovy parku a přilehlých prostranství. S kolegy ze Spolku T.G.M. novevrato.cz jsme se pustili do práce. Připravili jsme dotazníkové šetření, provedli zaměření stromů, ve spolupráci s magistrátem se nám podařilo vyjednat s Kovošrotem rozšíření parku o část oploceného pozemku města za rybníčky. Komunikujeme s paní architektkou Ing. Marcínovou, která v těchto dnech dokončuje ideovou studii na revitalizaci našeho zeleno-modrého srdce. Ještě v letošním roce zpracuje také projekt na realizaci studie.

Nicméně neusínáme na vavřínech a jdeme dál. Od studie a projektu se musíme dostat k realizaci, na kterou je třeba získat peníze.

Opět budeme potřebovat Vaši podporu v hlasování v participativním rozpočtu města České Budějovice. A to ve dvou kolech. Nyní 1.6. – 14.6. 2021 sbíráme podporu, aby se náš projekt dostal do fáze posouzení proveditelnosti (fáze posuzování zástupci města), a musíme nasbírat alespoň 100 lajků. Pokud náš návrh zastupitelé podpoří, budeme se v říjnu ucházet o 2.500.000,- na vlastní obnovu parku. O důležitém říjnovém hlasování Vás budeme opět informovat.

PODÍLEJTE SE NA REALIZACI PARKU ZA ŠKOLOU – LAJKUJTE!

1.6. – 14.6. 2021; www.PROBudějce.cz:

ROZBUŠÍME „ZELENO-MODRÉ SRDCE NOVÉHO VRÁTA“